O nas - o firmie

Miasto Rowerów, Ikar sp. z o.o.

Korzenie naszej działalności rowerowej sięgają początku lat 90’. Już blisko 30 lat jesteśmy obecni w tej branży, co sprawia, że zdążyliśmy poznać ją od podszewki. Jesteśmy świadkami wielu zmian – widzimy zmieniające się mody, technologie i ewoluujące oczekiwania Klientów.

Zaczynaliśmy od tradycyjnego, niewielkiego, rodzinnego handlu. W międzyczasie pojawiło się wielu pracowników, nowe budynki, zmieniły się technologie. Nie zmieniła się tylko kluczowa zasada przyświecająca nam od początku — że zrobimy wszystko, by współpraca z nami była dla Państwa jako naszych Klientów satysfakcjonująca.

team

Platforma hurt B2B – dzisiaj

Zaopatrujemy hurtowych odbiorców (głównie sklepy i serwisy rowerowe) w wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach hurtowych.

Nasza platforma B2B to liczne nowe funkcjonalności, w tym dostępne tylko dla Państwa wskazówki rynkowe – zaawansowane porady analityków, analizujących dogłębnie naszą branżę i dzielących się z Państwem wskazówkami co i kiedy wykazuje najlepsze trendy sprzedaży.

Wielokanałowa sprzedaż

Dla Państwa wygody prowadzimy wielokanałową sprzedaż (poprzez sklep internetowy, kanał obsługi telefonicznej, sprzedaży osobistej oraz obsługi zamówień mailowych), aby jak najszybciej i bez opóźnień dostarczać Wasze zamówienia.

Dostępność towaru

Wszystkie oferowane w sklepie produkty posiadamy fizycznie w naszym magazynie. W odróżnieniu od konkurencji nie sprzedajemy „wirtualnych” produktów.

mrpl-company-ok

Zaawansowana logistyka magazynowo-pakowa

Każdego dnia nasz magazyn opuszcza kilkaset paczek – zarówno przedmiotów małych (akcesoria i części) jak i dużych zamówień gabarytowych (rowery). Dzięki zautomatyzowanym procesom logistycznym oraz nowoczesnemu systemowi informatycznemu magazynu (WMS) mamy pełną kontrolę nad przekazaniem paczek przewoźnikom na każdym etapie. Już w kilka sekund po dokonaniu przez Państwa zakupu magazynierzy otrzymują zlecenie wydania towaru, by następnie przekazać go do działu pakowania. Tam to ponownej weryfikacji paczka jest pakowana i przygotowana do wywozu.